Warning: include(css/css.css) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Warning: include() [function.include]: Failed opening 'css/css.css' for inclusion (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/doke/public_html/futoestriatlon/templates/doke/index.php on line 20

Facebook

Szászvár Pokla 2015

Sikerek a II. Szászvár Poklán (05.16-05.17)

Május 16-17-én rendezték meg második alkalommal Szászváron a Szászvár Pokla futó-és kerékpáros versenyt. Az erdőben vezető meredek útvonalon kívül a verseny előtti napok esős időjárása is hozzájárult, hogy igazán a pokolban érezzék magukat a versenyzők.

Az első napra tervezett extrém kör útvonalát a szervezőknek meg kellett változtatni, mert annyira sáros volt az út, hogy nem lehetett teljesíteni. A lerövidített és „könnyebbé” tett pályát Csörnyei Csabáné Nelli teljesítette leggyorsabban. A férfiak győztese Csörnyei Csaba lett.

A kerékpárosok között Miklós Zsolt 4. helyezést szerezte meg. Másnap reggel következett a 4-és 14 km-es futás.

A rövidebb távon indulók a strandtól a régi bánya épületig futottak és vissza. Itt Zsálig Ákos 2 helyezést ért el. A hosszabb távot teljesítőknek a Dobogó csúcsig kellett eljutni és onnan szaladtak vissza. Kerekes Bukta elsőnek, Bognár László 3-nak, Hakszer Erika a női első helyezettként érkezett a célba.

Miklós Zsolt is sikeresen teljesítette a 14 km-t.

Utána kezdődtek a kerékpáros versenyek, ahol Kerekes Bukta a középtávon még egy első helyet szerzett.